Wypożyczalnia  Majster. Narzędzia, sprzęt, maszyny

Łódź ul. Piłsudskiego 41 42 674 33 98

Łódź ul. Zgierska 69 42 617 14 44

Wynajmij sprzęt i narzędzia w jednej z naszych dwóch wypożyczalni w Łodzi

Łódź ul. Piłsudskiego 41 42 674 33 98

Łódź ul. Zgierska 69 42 617 14 44

← powrótO nas

Wypożyczalnia narzędzi, sprzętu oraz maszyn budowlanych MAJSTER powstała 20 lat temu. W pierwszych latach swojej działalności jedyny punkt naszej firmy mieścił się przy Al. Piłsudskiego w Łodzi. W miarę rozwoju, otworzyliśmy drugi oddział przy ulicy Zgierskiej 69, w którym do dziś obsługujemy klientów. Nasz asortyment wciąż się poszerza o nowoczesne produkty, a my staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno narzędzia, jak i sprzęt ogrodniczy.  Jako jedni z nielicznych posiadamy na wynajem agregat malarski i agregat tynkarski KALETA 150. Ponadto dysponujemy wysokiej jakości wiertarkami, wiertnicami, przycinarkami oraz nożycami do cięcia, które wypożyczamy w ramach swoich usług.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego - Warunki współpracy

Zasady oraz warunki współpracy z naszą firmą Majster z Łodzi są bardzo proste i przejrzyste, bez ukrytych opłat i zbędnych formalności. Aby skorzystać z naszej oferty i wynająć narzędzia, maszynę budowlaną lub inny sprzęt, wystarczy:

  • wybrać sprzęt lub narzędzia dowypożyczenia,
  • spisać umowę, okazując dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy),
  • wpłacić kaucję, która zależna jest od wartości wypożyczanych narzędzi.

Aby zapewnić Państwu jeszcze większy komfort z korzystania z naszych usług, zapewniamy możliwość telefonicznego przedłużenia terminu wynajmu sprzętu lub narzędzi budowlanych. Wystawiamy również faktury VAT!

Wypożyczalnia narzędzi Łódź

Cechuje nas pełen profesjonalizm, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zapewnić to, czego potrzebuje. Doradzamy podczas wyboru sprzętu budowlanego lub ogrodniczego,  odpowiadamy na wszelkie pytania, proponujemy najlepsze maszyny, które posiadamy w asortymencie. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi oraz osobami prywatnymi, dzięki czemu wciąż poszerzamy swoją wiedzę, zdobywając jednocześnie doświadczenie w branży, w której działamy.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej wypożyczalni narzędzi i sprzętu budowlanego Majster z Łodzi. Polecamy zapoznać się z pełnym asortymentem. W razie pytań służymy Państwu pomocą. Wystarczy odwiedzić jeden z naszych punktów stacjonarnych lub skontaktować się z nami telefonicznie!